O nás

TK TENNis FUN Banská Bystrica vznikol na jar v roku 2009 a stal sa členom Slovenského tenisového zväzu (STZ). Klub za zameriava prevažne na prácu s deťmi a mládežou s dôrazom na súťažný tenis. V súčasnosti sa v klube pripravuje asi 50 hráčov všetkých vekových kategórií pod vedením trénerov Mgr. Ivanom Uramom a Ing. Andrejom Jakálom. Naši hráči sa pravidelne zúčastňujú turnajov organizovaných STZ, medzinárodných turnajov TE a ITF, súťaží družstiev SsTZ a súťaží detského Davis cupu a Fed cupu. Klub organizuje každoročne celoštátne turnaje, ktoré sú súčasťou termínovej listiny STZ. V roku 2020 bude klub organizovať 3 celoštátne turnaje.

Hráčky N.Koppová a Y.Žuffová sú v roku 2020 zaradené do juniorskej reprezentácie SR.M. Kadlečková dostala vďaka výborným výsledkom už tretí rok po sebe pozvánku do NTC , avšak stále sa pripravuje v našom klube.

Na základe výsledkov kvality jednotlivcov a družstiev podľa kritérií STZ, je v roku 2020(od roku 2018 tretí raz v rade) v klube zriadené Centrum talentovanej mládeže. Už tretí rok po sebe sme v rámci regiónu v TOP 3 v tabuľke klubov podľa kvality.

Ďakujeme našim partnerom