KIDS CUP 2016 aj s našimi najmenšími

Deti TK TEN Nis FUN s trénerom Ivom Uramom

V sobotu 14.5. usporiadal náš klub celoslovenský turnaj detí do 8 rokov. Hralo sa v troch kategóriách.

Kategória chlapcov

10 chlapcov hralo na oranžový kurt v dvoch 5-členných skupinách. Následne prví dvaja zo skupín hrali semifinále, a potom bolo finále.

Zvíťazil L. Sloboda (TC BASELINE B.B.) ktorý porazil vo finále F.Lubecka (TK B.B.) 4/1.

Kategória dievčat

7 dievčat hralo tiež vo dvoch skupinách a taktiež prvé dve hrali semifinále a následne finále. Zvíťazila N.Kročková (TC EMPIRE Trnava), keď vo finále porazila N.Grajciarovú 4/0.

Tretie miesta získali: M. Mikuš, M.Tóth, A.S. Herdická a D. Petríková.

Kategória na červený kurt

V poslednej kategórii, na červený kurt, hralo 5 detí z domáceho TK TENNis FUN B.B. Alexko Krajčovic, Majko Illés, Lukáško Uram, Terezka Klincová a Barborka Siheľská hrali svoj premiérový turnaj.

Hrali každý s každým do 10 bodov, ale tabuľka a poradie sa nerobili. Všetci sa snažili, nikto neplakal, dostali klubovú čiapku, tričko, medailu a pohárik so svojim menom, aby mali pamiatku na svoj prvý turnaj.

Turnaj sa vydaril, aj keď občas spŕchlo, a všetky deti svojimi výkonmi a úsmevom dokázali prečo je „TENNis FUN“ 🙂