Archív kategorií: Uncategorized

Hráčky TENNis FUN BB úspešné na Halových Majstrovstvách SR !

Na Halových MSR starších žiačok, ktoré sa konali 4. januára 2020 v Prešove, nás reprezentovala Natália Koppová a Lara Margočová. Po víťazstve nad M. Vallovou 6/1 6/2, L.Tóth 6/0 6/2 a E. Mravcovou 6/2 7/5 sa Natálka prebojovala do semifinále, kde nestačila na K.Krajmer. K bronzu vo dvojhre pridala po boku E.Karasovej aj bronzovú medailu vo štvorhre. Lara postúpila medzi najlepších 16 po víťazstve nad K.Flimelovou 6/1 7/5, kde neskôr prehrala s E. Mravcovou.

V kategórií dorasteniek nás reprezentovala Yvonna Žuffová. Yvonna sa po víťazstvách nad T.Baraniakovou, P.Barillovou a N.Vargovou prebojovala do semifinále, kde podľahla v troch setoch neskoršej víťazke N.Ďarmatiovej.

Dievčatám blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Kadlečková na Roland Garros aj vo Wimbledone!!!

Hráčka nášho klubu Michaela Kadlečková sa predstavila koncom mája na juniorskom Roland Garros v Paríži. V 1.kole kvalifikácie však prehrala 2/6 3/6 s Lauren Anzalotta Kynoch z Portorika.  Začiatkom júla však v kvalifikácii 1. kola junioriek vo Wimbledone  porazila domácu hráčku Ameliu Bissett 6/0 6/4. Vo finále kvalifikácie nestačila na 1.nasadenú Rusku Polinu Kudermetovu a prehrala 3/6 2/6.  Vo štvorhre sa dostala do hlavného turnaja, kde s Katrin Scott z  USA prehrali v 1.kole proti španielskej dvojici Martinez Cirez, Mintegi del Olmo 6/3 6/7 3/6.Škoda vedenia 6/3 4/1 a servis, ale aj tak prvá výhra na juniorskom grandslame( i keď len v  kvalifikácii, ale na tráve!), zápas štvorhry sa hral priamo vo Wimbledone, tréningy vedľa svetových hviezd bol pre Mišku určite zážitkom na celý život. A aj motivácia, že keď človek chce, dokáže veľmi veľa.

Ďakujeme za reprezentáciu klubu.

 

Blahoželáme majsterke Slovenska !!!

Koncom mája sa v Žiline konali Letné majstrovstvá SR dorasteniek, na ktorých nás reprezentovala Y. Žuffová. Yvonna, hráčka TA Prešov, trénujúca v našom klube, si priniesla dobrú formu z predchádzajúcich turnajov a po výborných výkonoch celé majstrovstvá vyhrala. Počas celého turnaja stratila iba jeden set a zaslúžene získala titul.

V júni sa v Piešťanoch konali Letné majstrovstvá SR starších žiačok. Z našich dievčat sa najviac darilo Natálii Koppovej, ktorá po boku S. Šurinovej vybojovala bronzovú medailu vo štvorhre.

Dievčatám srdečne blahoželáme a prajeme veľa energie a chuti do ďalšieho tréningu 🙂

Kadlečková v Amerike s 2 titulmi!

Michaela Kadlečková sa v januári zúčastnila juniorských turnajov kategórie J1 v Amerike.

V kostarickom San Jose prehrala v 1.kole dvojhry, ale vo štvorhre získala titul. S partnerkou Shavit Kimchi( Izrael), hrali spolu aj na ďalších turnajoch,nestratili počas turnaja ani set, vyhrali všetkých 5 zápasov a zaslúžene sa tešili z titulu.

V kolumbijskej Barranquille, postúpila vo dvojhre do štvrťfinále, keď vyhrala 3 zápasy. Vo štvorhre prehrali v semifinále.

V ekvádorskej Quence, neprešla prvé kolo dvojhry, keď  hrala dobre, avšak strata koncentrácie ju stála víťazstvo a možnosť uhrať dobrý výsledok na celom turnaji. Vo štvorhre opäť potvrdili, že so Shavit si sadli, a získali spolu ďalší titul. V semifinále odvrátili mečbol,ale vo finále už dominovali.

Pred odchodom na tieto turnaje bola Miška 125 v rebríčku ITF. Po návrate je, premiérovo v top 100, na 93.mieste.

Miške ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a želáme veľa chuti do ďalších tréningov.

P.F. 2019

Ďakujeme za rok 2018. Bol skvelý!

3 zlaté medaily (2x Koppová, Kadlečková) a 1 bronzová medaila (Filipková) vo dvojhre na Majstrovstvách SR jednotlivcov

1 zlatá medaila (Kadlečková) a 2 bronzové medaile (Filipková, Koppová) vo štvorhre na Majstrovstvách SR jednotlivcov.

bronzová medaila našich mladších žiačok (Krajmer, Koppová Karassová, Malčeková, Margočová) na Majstrovstvách SR družstiev.

Postup Mišky Kadlečkovej už na 143. miesto svetového juniorského rebríčka.

Ďakujeme všetkým hráčom za vzornú reprezentáciu klubu, ich rodičom za úžasnú podporu pre svoje deti, Mestu Banská Bystrica za finančnú podporu a prajeme veľa šťastia, zdravia      a úspechov v novom roku.

 

TK TENNis FUN BB

Máme majsterky Slovenska !!!

Posledný májový týždeň  roku 2018 sa zapíše veľkými písmenami do histórie nášho malého skromného klubu zo srdca Slovenska 🙂  Získali sme 3 zlaté medaily na letných MSR!!!!

Natália Koppová a Michaela Kadlečková sa stali majsterkami Slovenska. Natálka vyhrala dvojhru mladších žiačok , hralo sa v Piešťanoch, a po titule na halových MSR pridala aj titul letný. Miška zvíťazila vo dvojhre dorasteniek do 18 rokov, hralo sa v Žiline,  a pridala zlato aj vo štvorhre ( po boku Aniky Jaškovej).

Dievčatá vďaka titulom budú v lete reprezentovať Slovensko na letných Majstrovstvách Európy družstiev vo svojich vekových kategóriách.

Na MSR starších žiačok získala Emma Filipková 3.miesto vo štvorhre, na zimných MSR 3.miesto vo dvojhre.

Dievčatám ĎAKUJEME za super výsledky, parádnu reprezentáciu klubu, želáme im veľa chuti do tenisu a veľa ďalších úspechov.

 

Prenájom tenisových kurtov – LETO 2020

CENY prenájmu tenisových kurtov na „Mýte“ leto 2020

Rezervácia kurtov (aj na celé leto) na t.č. 0915 086 665, 0907 412 301

Deň

Hodina

8-12

12-14

14-20

Po

3,50 €

3 body

3 €

3 body

5 €

5 bodov

Ut

St

Št

Pi

So

Ne

PERMANENTKY:

100 bodov – 80 eur
50 bodov – 45 eur
Prenájom 3 kurtov na celý deň – 100 eur Ceny a počty bodov sú uvádzané za 60 minút.